„TWORZYMY UNIKALNE KOMPOZYCJE SOKÓW Z WARZYW I OWOCÓW”

Soki FitDay tłoczone są jedynie ze świeżych warzyw i owoców. Kompozycje poszczególnych składników to nie przypadkowy wybór, ale celowe działanie, by uzyskać napój wartościowy, najwyższej jakości. O niepowtarzalnym smaku, kolorze, który zachęca, by sięgnąć po kolejną szklankę wybranego soku, jak i niezbędnych wartościach odżywczych. W ofercie goszczą soki tłoczone z jabłek, aronii, żurawiny, jarmużu czy też selera naciowego. Zielone koktajle, które pobudzają, dodają energii. Działają oczyszczająco i wzmacniająco na organizm każdego z nas. Jeden sok zapewnia dostarczenie do organizmu 1/5 z zalecanych porcji warzyw i owoców, na każdy dzień do spożycia.

„NATURALNIE TŁOCZONE MIESZANKI OWOCOWO-WARZYWNE, ZE STARANNIE DOBRANYCH SKŁADNIKÓW”

Skrzętnie dobrany zespół specjalistów dba o to, by każdy z tłoczonych soków spełniał wszystkie stawiane mu wymagania. Te, które wynikają z procesu tłoczenia, jak i te, które są oczekiwaniami wszystkich konsumentów, nawet tych najbardziej wymagających. Stosowane narzędzia, akcesoria i urządzenia służące wytwarzaniu soków owocowo-warzywnych to najwyższa jakość i nowe technologie. W efekcie końcowym FitDay jest w stanie dać gwarancję, że wybrany koktajl będzie nie tylko smaczny, ale przede wszystkim zdrowy. Oferowane soki są w pełni naturalne, pozbawione jakiegokolwiek rodzaju substancji chemicznych czy też barwników, dzięki czemu już w jednej porcji soku konsumenci otrzymują maksimum wartości, jakie goszczą w wybranych owocach oraz warzywach.

Kompozycje soków dobierane są w taki sposób, by wspomagać funkcjonowanie poszczególnych narządów oraz układów w całym organizmie. Dostarczać witamin, minerałów, błonnika, związków działających przeciwnowotworowo i nie tylko. Wspomagać walkę z uporczywymi schorzeniami, dodawać energii i również wyśmienicie smakować. Dla FitDay to priorytety.

Logo FitDay