Orzeźwienie

orzeźwienie

Orzeźwienie

Skład: Jabłko, Jarmuż, Ogórek, Ananas

Sok 100% Orzeźwienie to połączenie soku z jabłek, jarmużu, ogórka oraz ananasa. Zielony sok orzeźwiający, stanowiący bogactwo witamin i minerałów. Idealny sposób na pobudzenie, z porządną dawką energii na nowy dzień. Orzeźwienie, do tego smakowita i najskuteczniejsza walka z wolnymi rodnikami. Połączenie tych owoców i warzyw złożyło się na kompozycję idealną. Sok 100% Orzeźwienie FitDay to efekt, w postaci odmłodzenia, nadto doskonały sposób na ugaszenie pragnienia w upalne dni. Niska zawartość cukrów decyduje o znacznie mniejszej kaloryczności, aniżeli dotąd znane nam soki owocowe, dzięki czemu ów kompozycja może znaleźć swoje miejsce także w diecie osób odchudzających się.

Naturalnie tłoczony sok owocowo-warzywny. Zielony koktajl, który smakuje, dostarcza mnóstwa cennych składników niezbędnych organizmowi do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia.

Właściwości składników:

62% soku z jabłek to bogactwo czynnie biologicznych składników. Przede wszystkim błonnik decydujący o prawidłowej pracy układu pokarmowego, w tym regulacji perystaltyki jelit. Nadto błonnik gwarantuje uczucie sytości, ponieważ spożyty pęcznieje w żołądku. Sok z jabłek obniży ilość złego cholesterolu – LDL, a co za tym idzie, zredukowane zostaje ryzyko rozwoju schorzeń po stronie układu krwionośnego.

16% soku z jarmużu to gwarancja silnego działania przeciwnowotworowego, ze względu na wysoką zawartość przeciwutleniacza sulforafanu. Do tego sporo karotenoidów. Zielony barwnik chlorofil, który wykazuje nie tylko działanie przeciwutleniające, ale również wspomaga procesy oczyszczania organizmu z toksyn. 12% soku z ogórka to wystarczająca ilość, by orzeźwić i ugasić pragnienie w upalne dni. Do tego woda zawarta w miąższu ogórka działa detoksykująco. Poza oczyszczaniem ogórki świetnie alkalizują i nawadniają. Znajdujemy w nich magnez, krzem, potas oraz witaminy A, C i K. 10% soku z ananasa dostarczy organizmowi przede wszystkim bromeliny. Związku działającego przeciwzapalnie, przeciwbólowo. Sok z ananasa działa oczyszczająco. Wykazuje szereg właściwości leczniczych oraz odżywczych. Ananas to źródło manganu, miedzi i żelaza, które są niezbędne dla utrzymania naszych kości w dobrej kondycji.

Połączenie tych warzyw i owoców w odpowiednich proporcjach pozwoliło stworzyć zielony koktajl, który przynosi wiele korzyści naszemu organizmowi. Orzeźwia, gasi pragnienie, oczyszcza. Chroni przed wieloma schorzeniami, w tym również nowotworami. 1 zielony koktajl z powodzeniem zaspokoi zapotrzebowanie na jedną z pięciu przewidzianych porcji warzyw i owoców, niezbędnych do spożycia każdego dnia.

Składniki soku:

Sok z jabłek

Sok z jarmużu

Sok z ogórka

Sok z ananasa