Wzmocnienie

fitday-2681

Wzmocnienie

Skład: Jabłko, Gruszka, Ananas, Pokrzywa

Sok 100% Wzmocnienie to oryginalne połączenie najwyższej jakości owoców takich jak jabłko, gruszka i ananas oraz pokrzywy, które w połączeniu ze sobą tworzą pyszny i bogaty w witaminy koktajl owocowo-ziołowy. Naturalnie tłoczony sok to źródło witamin m.in. żelazo, kwas foliowy, krzem, potas i jod, który jest niezbędny do produkcji hormonów tarczycy. Od prawidłowego stężenia tych hormonów we krwi zależy m.in. prawidłowy rozwój oraz funkcjonowanie przysadki mózgowej, mięśni serca oraz nerek.

Sok 100% Wzmocnienie nie tylko wspomoże pracę jelit ale również dzięki zawartości soku z gruszki zapobiegnie uszkodzeniu tętnic oraz ochroni przed udarem, a zawarta w nim pokrzywa zapobiegnie niedokrwistości.

Właściwości składników:

50% soku z jabłek dzięki wysokiej zawartości witaminy C zadba o wzmocnienie układu odpornościowego i wspomoże w usunięciu z ciała szkodliwego nadmiaru wolnych rodników. Zawarty w jabłkach błonnik ureguluje pracę jelit oraz zagwarantuje uczucie sytości. Dodatkowo dostarczają organizmowi wit. A i E, dzięki którym poprawi się stan włosów i paznokci. Nadto jabłka obniżą ilość złego cholesterolu.

25% soku z gruszki to duże źródło potasu, który wpływa na poprawę mięśni, pamięci oraz na pracę układu nerwowego. Gruszka jest także źródłem kwercetyny i epikatechiny, czyli składników, które zapobiegają uszkodzeniu tętnic oraz chronią przed udarem mózgu. Dodatkowo jest bogatym źródłem witamin m.in. wit A, B1, B2, B6 oraz minerałów takich jak miedź, bor, magnez, żelazo i jod.

15% soku z ananasa dzięki zawartości bromeliny, czyli enzymu trawiennego, rozkłada białka do aminokwasów, dzięki temu ananas uważany jest za skuteczny reduktor masy ciała. Sok z ananasa zadziała oczyszczająco na skórę nadając jej piękny wygląd. Ze względu na działanie poprawiające trawienie, polecane są dla osób cierpiących na schorzenia żołądkowo-jelitowe i niestrawność.

10% soku z pokrzywy to cenne źródło witamin m.in. C, K, B2 i B5 oraz minerały m.in. kwas foliowy, żelazo, wapń i krzem, które wzmacniają, oczyszczają i regenerują organizm. Dzięki dużej ilości chlorofilu, pokrzywa zapobiega niedokrwistości. Pomaga w pozbyciu się toksyn z organizmu, a także ułatwia trawienie. Dzięki zawartym w składzie dobrze przyswajalnym żelazu nazywana jest lekiem na anemię.

Składniki soku:

Sok z jabłek

Sok z gruszki

Sok z ananasa

Sok z pokrzywy